Zoraki Kral Türkçe Dublaj izle

01-10-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Zoraki Kral Türkçe Dublaj izle
28.033

Zoraki Kral izle, Zoraki Kral türkçe dublaj izle, Zoraki Kral hd izle, Zoraki Kral full izle, The King’s Speech 720p izle, 2010 yapımı The King’s Speech filmi Amerika, İngiltere ve Avusturalya yapımı olup, IMDB listesinde 8.1 puanlar oscar yıldızlı oyuncu kadrosunda ise Helena Bonham Carter, Geoffrey Rush, Colin Firth, Guy Pearce gibi aktörler bulunmaktadır. Top 250 film sıralamasında en iyi film olarak yerini almıştır. 80 ödül ve 101 adaylığı bulunan film tarih türünde en çok dikkat çeken filmlerden birisidir. Konusunda ise Babası 5.George’un ölümü ardından, Kral George VI, mecburen Krallık makamını devralır. Zira, ağabeyi Edward, Amerikalı Wallis Simpson ile beraber olmak için tahttan feragat etmiştir. Fakat yeni kralın aşması gereken ciddi bir hitabet problemi vardır: Albert, İngiliz halkına konuşmak yapmak için çocukluğundan beri başına dert olan kekemeliği yenmek zorundadır. Bunun için Avustralyalı terapisti uzmanını çağırır.

1 yorum yapılmış "Zoraki Kral Türkçe Dublaj izle"
  1. kenrimbo 29 Mart 2014, 10:56

    Film yalan uzerine kurulmus aslinda . Kekeme oldugu kesin. Ama kazin ayagi öğle degil. Araştırın size sunulanla gercek farkli …

Benzer Filmler