Yüzüklerin Efendisi İki Kule Türkçe Dublaj izle

22-02-2014
3
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yüzüklerin Efendisi İki Kule Türkçe Dublaj izle
261.646

Yüzüklerin Efendisi İki Kule izle, Yüzüklerin Efendisi İki Kule türkçe dublaj izle, Yüzüklerin Efendisi İki Kule full izle, Yüzüklerin Efendisi İki Kule hd izle, 2002 ABD yapımı olan Yüzüklerin Efendisi 2. serisinde ise Orlando Bloom, Elijah Wood ve Liv Tyler gibi oyuncular başrollerini üstlenmiş olup konusunda ise Yollarını kaybetmiş Hobbitler Frodo ve Sam, esrarengiz Gollum’un kendilerini takip ettiğini farkederler ve onu kıskıvrak yakalarlar. Bir zamanlar bir Hobbit olan ve beş yüz yıl sahip olduğu Yüzük tarafından bozulup bir yaratığa dönüştürülen Gollum, kendisini serbest bırakmaları karşılığında, Hobbitleri Mordor’un Kara Kapıları’na götürmek için söz vermektedir. Fakat yol arkadaşına güven konusunda sıkıntı çekmektedir.

5 yorum yayınlandı: "Yüzüklerin Efendisi İki Kule Türkçe Dublaj izle"
 1. Yahya Ağma 10 Haziran 2014, 18:22

  Güzel bir film

 2. Abdullah Kurt 13 Temmuz 2014, 23:30

  Türkçe altyazıyı kim yazdı acaba yemekleyemeyiz , biz aç olmak bu nasıl çeviri

 3. Çağatay 14 Ağustos 2014, 20:48

  Sayın Abdullah Kurt dostum sen ara ver bazı şeylere dublaj filme yorum yapmış yaptığı yorumdada alt yazıyı eleştirmiş 😀

 4. beko 8 Eylül 2014, 16:14

  çağatay izlemeden konuşma 🙂 ara sıra sürekli alt yazı oluyo hep ingilizce oluyo bir anda

 5. Axel 9 Ekim 2014, 00:30

  Abi ne cahil heriflersiniz. Yok ara sıra ingilizce oluyor, yok alt yazı. Kesilmiş sahneleri tv de izleyemediğiniz için dublajı yok. O yüzdende lotr fanları kesilmiş sahnelerin alt yazılarını ekliyor. Olay bu. Abdullah sana diycek laf bulamıyorum zaten, bence git lotr’in kitabını oku.

Benzer Filmler