Yurttaş Kane Türkçe Dublaj izle

08-07-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yurttaş Kane Türkçe Dublaj izle
30.136

Yurttaş Kane izle, türkçe altyazılı, Yurttaş Kane türkçe dublaj izle, Yurttaş Kane 720p izle, Yurttaş Kane hd izle, Yurttaş Kane full izle Citizen Kane filmi 1941 yılında gösterime Amerika’da girmiş, IMDB puanı olarak 8.5 puan alarak en eski sinemalardan biri olarak en iyi oscar ödüllerinden birine layık görülmüştür. Yönetmenliğini Orson Welles’in yaptığı dramatik sahneleri ile  büyük beğeni toplamıştır. Kane zengin gösterişli ve o kadarda çevresinden bilinen bir işadamıdır. Etrafında güzel kızlarla dolu biri olarak kısa zamanda aniden ölümü derinden üzmüştür herkesi. Ailesi kane’nin ölümünün arkasında kimlerin olduğunu öğrenebilecekmi. Hep birlikte filmimizi 720p hd kalitesinde izleyebilir ve güzel yorumlar bırakabilir. Citizen Kane filmini full HD tek parça olarak seyredebilirsiniz.

2 yorum yayınlandı: "Yurttaş Kane Türkçe Dublaj izle"
  1. Tienşan 28 Ekim 2014, 22:18

    Yurttaş Kane Hem başrolde hem de yönetmen koltuğunda olmak bence Welles büyük bir alkış.Sonuçta çekim açısından anlatım açısından oldukça başarılı bir film.

  2. Ramazan Aker 8 Ekim 2015, 17:03

    1941 yılının ve Orson Welles’in en önemli filmi,50 yıl sonra ismini duyduğum,74 yıl sonra izlediğim hayli görkemli bir yapım.

Benzer Filmler