Yolculuk izle

23-07-2017
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yolculuk izle
3.210

Yolculuk izle, Yolculuk 720p izle, Yolculuk full izle, Yolculuk hd izle, 2016 yılında vizyona giren filmde ise bir yanda baskıcı babası, diğer yanda ilişkide olduğu şeriatçı gruplar ve Suriye’de süre giden savaş varken Mehmet ilk büyük aşkıyla da tanışıyor. Kim olduğu ve ne istediği sorusunun cevabını bulması ise umduğu kadar kolay olmuyor. Bu arayış onu, bildiği her şeyi yeniden sorgulayacağı bir yolculuğa doğru itecektir. Mustafa Kenan Aybastı’ın başrollerini paylaştığı yerli yapım filmi tek part ve partlı izleme seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

2 yorum yayınlandı: "Yolculuk izle"
  1. candan 27 Temmuz 2017, 15:58

    izlemeye deger bir film.

  2. Deniz 1 Ağustos 2017, 12:00

    Bu kadar doğal,hayatı izlermiş gibi izlediğim başka bir film olmadı konusu zaten başta ülkemiz olmak üzere dünyayı kana bulayan islami terör örgütleri oyunculuk çok güzel izleyin pişman olmazsınız emeği geçen herkese teşekkür ederim

Benzer Filmler