Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Türkçe Dublaj izle

08-10-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Türkçe Dublaj izle
7.364

Yılbaşı Yıldızına Yolculuk izle, Yılbaşı Yıldızına Yolculuk hd izle, Yılbaşı Yıldızına Yolculuk türkçe dublaj izle, Yılbaşı Yıldızına Yolculuk full izle, 2012 – Norveç yapımı filmde ise Kralın biricik kızı noel yıldızını bulmak için ortadan kaybolur. Kraliçe ise kızını kaybettikten kısa süre sonra ölür. Krallık karanlığa bürünmüş bir şekilde efsanenin gerçekleşmesi ile birlikte Krallık yeniden eski haline dönecektir. Nils Gaup’un yönetmenliğini yaptığı ve Kristin Zachariassen, Evy Kasseth Røsten ve Anders Baasmo Christiansen’in başrolleriin paylaştığı filmi keyifle seyredebilirsiniz.

2 yorum yayınlandı: "Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Türkçe Dublaj izle"
  1. Hain 8 Ekim 2014, 12:58

    Bence en güzel filmlerden birtanesi

  2. Turgut 5 Aralık 2017, 10:20

    Başta çocuklarınıza izletebileceğiniz iyilik duygusunun ne kadar yüce bir kavram olduğun gösteren bir film. Keşke Sonya gibi bir kızım olsaymış. Çoook Şeker çoook.

Benzer Filmler