Yedi Bela Hüsnü izle

14-10-2014
3
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yedi Bela Hüsnü izle
15.539

Yedi Bela Hüsnü izle, Yedi Bela Hüsnü hd izle, Yedi Bela Hüsnü 720p izle, Yedi Bela Hüsnü full izle, 1982 – Türkiye yapımı olan Kemal Sunal serilerinden Yedi Bela Hüsnü filmi ile karşınızdayız. Natuk Baytan’ın yönetmenliğini yaptığı filmde Hüsnü, arkadaşı Cemal tarafından yakışıklı olduğu konusunda kandırılmaktadır. Cemal, Hüsnü’den para kopararak mahallenin kızı Hüsnüye’yi elde etmesi için Hüsnü’yü iyice fişeklemektedir. Hüsnü mahallede çıkan cinayet saldırısından dolayı şans eseri orada bulunmaktadır. Bu çatışmadan sonra adı ünlenen Hüsnü mahallenin sevgilisi haline gelir ve Hüsniye ise peşinden koşmaktadır.

1 yorum yapılmış "Yedi Bela Hüsnü izle"
  1. dilek 15 Ekim 2014, 09:33

    kıza laf atmaya utanmıyormusun ? niye utanayım rüsvetmi alıyorum , hırsızlıkmı yapıyorum , efendi gibi hüsniye’ye asılıyorum :))))

Benzer Filmler