Yakışıklı Rocky – Rocky Handsome 2016 Türkçe Altyazılı izle

24-05-2016
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yakışıklı Rocky – Rocky Handsome 2016 Türkçe Altyazılı izle
7.837

Yakışıklı Rocky izle, Yakışıklı Rocky full izle, Yakışıklı Rocky hd izle, Yakışıklı Rocky türkçe dublaj izle, Rocky Handsome, Rocky, barlarda dansçı olarak çalışan komşusunun küçük kızı ile arkadaşlık edinir. Uyuşturucu bağımlısı olan annesine para bulabilmek için hırsızlık yapan Naomi, Rocky’i çok sevmekte, annesinin itirazlarına rağmen sık sık Rocky ile zaman geçirmektedir. Anna bir gün şehrin uyuşturucu baronu Mantoo’nun bir adamına yapılacak sevkiyatından uyuşturucu çalar ve bunu bir fotoğraf makinesine saklar. Sonra bu makine rehin olarak Rocky’e gelir. Malının çalınmasına çok öfkelenen Mantoo, Naomi’yi kaçırır. Rocky, küçük kızı kurtarmak için her şeyi yapacaktır. 2016 – Hindistan yapımı olan aksiyon türündeki filmi Nishikant Kamat yönetirken, oyuncu kadrosunda John Abraham, Nathalia Kaur ve Diya Chalwad gibi hint asırlı aktörler yer almaktadır. Gaurav Bose’in yapımcılığını üstlendiği filmi keyifle sunar.

1 yorum yapılmış "Yakışıklı Rocky – Rocky Handsome 2016 Türkçe Altyazılı izle"
  1. sevgi 7 Eylül 2017, 05:43

    For everrr everrr Bollywood i.love.bollywood Cook ama coook tsk ederim emegnize saglik super otesi bir filimdi forrr everrr everrr John Abraham forrrrr everr everrr Bollywood i.love.bollywood thanks namasky byeee

Benzer Filmler