Tutku Hz.İsa’nın Çilesi Türkçe Dublaj izle

26-01-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Tutku Hz.İsa’nın Çilesi Türkçe Dublaj izle
12.742

Tutku Hz.İsa’nın Çilesi izle, Tutku Hz.İsa’nın Çilesi hd izle, Tutku Hz.İsa’nın Çilesi türkçe dublaj izle, Tutku Hz.İsa’nın Çilesi full izle, 2004 – ABD yapımı olan The Passion Of The Christ filminin senaryosunu ve yönetmenliğini usta yönetmen Mel Gibson üstlenirken dramatik türündeki filmin başrollerinde ise Monica Bellucci, Jim Caviezel ve Claudia Gerini gibi aktörler yer almaktadır. Nasıra’lı İsa havarileriyle birlikte yediği son akşam yemeğinde kendisine ihanet edileceğini açıklamıştır. Tıpkı onun söylediği gibi Judas, İsa’yı Romalılar’a ihbar eder. Roma valisinin tereddütlerine karşın, Yahudiler’in dini liderlerinin kışkırtmasıyla İsa’ya karşı en kötü işkenceler yapılır.

1 yorum yapılmış "Tutku Hz.İsa’nın Çilesi Türkçe Dublaj izle"
  1. tuberkk 11 Ocak 2018, 21:30

    bu film hakkında bir kaç yorum daha eklemek istiyorum.ilk çıktığı zamanlar belki hatırlarsınız büyük yankı uyandırmıştı ..bir papazın filmi izlerken öldüğünü bile biliyorum.filme gelince hz isa nın son yanlış hatırlamıyorsam son 8 saati imiş bu filmde . bana göre güzel film bunu izlediğiniz zaman hemen etkisinden çıkamayabilirsiniz.. dikkat….

Benzer Filmler