Tünelin Ucunda Türkçe Dublaj izle

25-07-2017
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Tünelin Ucunda Türkçe Dublaj izle
5.011

Tünelin Ucunda izle, Tünelin Ucunda türkçe dublaj izle, Tünelin Ucunda full izle, Tünelin Ucunda hd izle, Joaquin ismindeki adam tekerlekli sandalyeye mahkum bir mühendistir. Evini ipotekten kurtarmak için Berta ve kızına evin odasını kiraya verir. Karısı ve kızının yerini onlar doldurunca bundan oldukça mutlu olur, fakat bilgisayar tamiri yaparken Joaquin’in bazı sesler duymaya başlaması ile işler değişir. Kulağını sesleri duymak için duvara dayayan Joaquin seslerin banka soymak için tünel kazan soygunculardan geldiğini fark eder. 2016 yılında vizyona giren gerilim ve suç türündeki film Arjantin ve İspanya’ya çekilmiş olup başrollerinde Clara Lago, Leonardo Sbaraglia ve Federico Luppi gibi isimler yer almaktadır. Al Final Del Túnel filmini Rodrigo Grande yönetmiştir. Keyifli seyirler.

1 yorum yapılmış "Tünelin Ucunda Türkçe Dublaj izle"
  1. muzyyy 26 Temmuz 2017, 05:05

    Muhteşem bir film.Saçama sapan Holywood yapımlarının egemenliğine son verir nitelikte,beş dakikası bile boş geçmeyen,merak uyandıran,heyecanlandıran ve sonunu merak ettirerek sizi adeta koltuğunuza mıhlayan bir film.Muhakkak izlemelisiniz.

Benzer Filmler