Tokarev Türkçe Dublaj izle

04-11-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Tokarev Türkçe Dublaj izle
11.468

Tokarev izle, Tokarev türkçe dublaj izle, Tokarev hd izle, Tokarev full izle, 2014 – ABD yapımı olan aksiyon türündeki filmin başrollerinde usta aktör Nicolas Cage yer alırken, yönetmenlik koltuğunda da Paco Cabezas oturmaktadır. Bulunduğu suç dünyasından uzaklaşmış ve ailesi ile birlikte sıradan bir hayat yaşamaya başlayan Paul çok sevdiği kızının bir Rus mafyası tarafından kaçırılması ile birlikte eski arkadaşlarını bir araya toplar ve kızının intikamını kendi yolları ile aramaya başlar.

2 yorum yayınlandı: "Tokarev Türkçe Dublaj izle"
  1. filmci 16 Eylül 2014, 01:23

    Türkçe dublaj değil ama güzel bir film,izlenmeli,tavsiye edilir dostlar..

  2. fırat 4 Kasım 2014, 23:16

    film güzel başladı sürükleyiciydi ama sonu Nicolas Cage ye yakışmayan bi sondu sonu baglanamayan bi film bagcıksız ayakkabıya benzer fazla koşamaz düşersin velasıl bu filmi uzun zamandır bekliyodum benim için hayal kırıklıgı oldu bu filmde hayalet sürücü 2 gibi fiyasko

Benzer Filmler