Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle

19-03-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle
22.941

Terminatör 1 izle, Terminatör 1 türkçe dublaj izle, Terminatör 1 hd izle, Terminatör 1 full izle, 1984 – ABD , İngiltere ortak yapımı Bilim Kurgu ve Aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini James Cameron üstlenmiş olup, oyuncu kadrosunda dünyaca ünlü aktörlerden Arnold Schwarzenegger başrollerini paylaşmıştır. The Terminator filminin ilk serisinde ise Skynet adı verilen bir yapay zeka ürünü ile karşısında savaş vermeye çalışan direnişciler arasındaki yaşam mücadelesini izleyeceğiz. Skynet ürünü olan terminatörün görevi direnişcilerin başı olan jonh’un annesini öldürmektir. Fakat istediği gibi başarılı olabilecekmi?

1 yorum yapılmış "Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle"
  1. Neslihan 19 Mart 2014, 20:44

    Terminatör filmi zamanın en iyi bilim kurgu filmleri arasında ve Arnold Schwarzenegger ilk filmi olmasına rağmen çocukluğumuzda hayranlıkla izlemişizdir.

Benzer Filmler