Teksas Katliamı 1 Türkçe Dublaj izle

14-01-2017
19
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Teksas Katliamı 1 Türkçe Dublaj izle
81.018

Teksas Katliamı 1 izle, Teksas Katliamı 1 türkçe dublaj izle, Teksas Katliamı 1 hd izle, Teksas Katliamı 1 full izle, 2003 – ABD yapımı The Texas Chainsaw Massacre filminin ilk serisinin yönetmenliğini Marcus Nispel yönetmektedir. Dinamik aktör kadrosunda ise Jessica Biel, Mike Vogel ve Lauren German gibi isimleri görmekteyiz. New Mexico uyuşturucu almak için seyahat eden yirmili yaşlarındaki bir grup genç, bir katliamdan kurtulmuş genç bir kıza rastlar. Şerifin yaptığı plana göre, Leatherface seyahat eden gençleri takip edecek ve böylelikle Texas sınırlarının dışına çıkacaktır. Ancak, işler planlandığı şekilde gitmez. Gençlerin aracı eski bir mezbahanın yakınında arıza yapınca, Leatherface’in yeni hedefi gençler olur. www.fullhdfilmizlesene5.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış "Teksas Katliamı 1 Türkçe Dublaj izle"
  1. sanana 23 Şubat 2017, 11:02

    film güzel tek sorubn korku filmlerinde ana karkterlerin hepsinin mlmes gerçeğe bie dayannısma olsa bile kötülerin kazanması filme daha fazla iticilik katar

Benzer Filmler