Tehlikeli Yakınlaşmalar Türkçe Dublaj izle

26-05-2014
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Tehlikeli Yakınlaşmalar Türkçe Dublaj izle
9.011

Tehlikeli Yakınlaşmalar izle, Tehlikeli Yakınlaşmalar türkçe dublaj izle, Tehlikeli Yakınlaşmalar full izle, Tehlikeli Yakınlaşmalar hd izle, 2013 – ABD yapımı olan film IMDB puanı 4.5 alarak izlenmesi gereken gerilim türündeki filmler alanında yerini almıştır. Yönetmenliğini Mark Jones’ın üstlendiği ve başrollerini Brooklynn Brokaw, Viva Bianca ve Doug Drucker gibi isimlerin paylaştığı filmde ise Sadie erkek arkadaşının yakın bir arkadaşı ile aldattığını öğreniyor. Öğrendiği anda morali iyice bozuluyor. Kız arkadaşı ve sevgilisini hafta sonu kaçamağında yakalayıp tam bir kabus dolu dakikaları yaşatacaktır.

1 yorum yapılmış "Tehlikeli Yakınlaşmalar Türkçe Dublaj izle"
  1. hayal 12 Temmuz 2016, 03:59

    Inanılmaz bir film.Seneler önce eski lanet eşimden tehdit almiştim.Bindiğim her otobüs metro metrobüs farketmez kabusumdu.Yüzüme bakan herkesden şüpheleniyordum.Boşanma davasına elimde giysi dolu poşetle gitmiştim.Davadan sonra tuvalette üstümü değişmişdim o gün sayisiz otobüs minübüs değiştirerek eve gece gitmişdim.Derinden sarstı beni.Ne kadarda güçlü bir kadın olduğumu bir kez daha hatırladım.

Benzer Filmler