Takım Mahalle Aşkına izle

03-07-2017
5
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Takım Mahalle Aşkına izle
18.950

Takım: Mahalle Aşkına! izle, Takım: Mahalle Aşkına! 720p izle, Takım: Mahalle Aşkına! full izle, Takım: Mahalle Aşkına! hd izle, 2015 yılında gösterime giren komedi türündeki Emre Şahin yönetmenliğindeki filmi ele alacak olursak; Plazaların arasında kalmış babadan kalma bir halısahayı işleten Tufan ve yetenekli kardeşi Turgay, yaşadıkları maddi sorunları aşmak, diğer yandan halısaha arazisini alıp gökdelen dikmek isteyen inşaat mafyasından kurtulabilmek için çareyi 150.000 TL ödüllü bir sokak futbolu turnuvasına katılmakta bulur. Tufan’ın antrenörlük yaptığı takımda yer alacak isimleri bulabilmek için de babalarının yıllar boyunca yetenekli gençleri not ettiği defterden yararlanırlar. Afrikalı Puma, klarnetçi Selim ve Turgay’ın aşık olduğu Gülgün gibi isimlerle şampiyon olabilmek için var güçleriyle çalışmaya başlarlar. Yağız Can Konyalı, Fırat Tanış ve Beyza Şekerci’nin başrollerini paylaştığı yerli yapım filmi keyifle izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Takım Mahalle Aşkına izle"
  1. Elmar 3 Ocak 2018, 18:49

    Abi film super ayrica Pumanin da uyanip gelmesi beni ayri motive etdi ama su filmin sonundaki Manga nin sarkisinda reklem gelmeseydi iyiydi ha bu arada sarkiyim dinlemek isdeyenlere soyluyom sarkinin ismi Kendi Yolundan Sasma dir!!!

Benzer Filmler