Sapık – Psycho Türkçe Dublaj izle

05-07-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Sapık – Psycho Türkçe Dublaj izle
66.453

Sapık – Psycho izle, Sapık – Psycho 720p izle, Sapık – Psycho türkçe dublaj izle, Sapık – Psycho hd izle, Sapık – Psycho full izle IMDB sisteminde 8.7 puanla en iyi filmler derecesine girmiş Psycho filminin yönetmenlik koltuğunda Alfred Hitchcock oturmaktadır. Korku severler 1960 yılı Amerika yapımı olması ayrı bir hava katmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Anthony Perkins, Janet Leigh, Martin Balsam ve Lurene Tuttle gibi kendini kanıtlamış isimler yer almaktadır. Marion Crane büyük şirketlerden birinde emlak sektöründe çalışmaktadır. Günlerden bir gün patronu para yatırması için Marion’a para verir. Bu parayı bankaya yatırması gerekir ama Marion sevgilisiyle hayal kurduğu dünyayı bu parayla değiştirmeye kalkışmak isteyecekler.

2 yorum yayınlandı: "Sapık – Psycho Türkçe Dublaj izle"
  1. hatice 8 Nisan 2015, 22:18

    Dönemine göre güzel bir film. Eğer film hastası biriyseniz çok basit bir yapım gelebilir. Şizofreni hastalığı o dönem çift kişilik olarak görülüyordu sanırım

  2. ibrahim 30 Nisan 2015, 03:47

    filmin 1960 yapımı ve siyah beyaz olması ilgimi cektiği için izledim. Tavsiye ederim. Guzel bır gerilim filmi.

Benzer Filmler