Şanslı Logan Türkçe Dublaj izle

20-03-2018
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Şanslı Logan Türkçe Dublaj izle
2.830

Şanslı Logan izle, Şanslı Logan türkçe dublaj izle, Şanslı Logan full izle, Şanslı Logan hd izle, 2017 yılında damgasını vuran Logan Lucky filmi Amerika’da çekilmiş ve aynı zamanda vizyonda yerini almıştır. Steven Soderbergh yönetmenliğindeki filmde Logan kardeşlerin son zamanlarında işleri kesat. Kardeşler ise kısa yoldan köşeyi bulmak isterler. Bunun için araba yarışlarından olan NASCAR’ın Charlotte’taki ayağından büyük bir vurgun yapmayı planlar. Bu amaçla hapis yatmakta olan ünlü soyguncu Joe Bang’i yerinden kaçırmaya kalkışırlar.

1 yorum yapılmış "Şanslı Logan Türkçe Dublaj izle"
  1. Simsek 22 Mart 2018, 13:04

    site tasarımı daha iyi olmuş ama biraz daha düzeltilebilir. Emeğinize sağlık Tek part hd yani googlevideo kaldırmayın ama en hızlı alternetif o biliyorum siliniyor ama sitenize gelenler olarak neredeyse tek tercihimiz bu 🙂

Benzer Filmler