Robocop 2 Türkçe Dublaj izle

06-10-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Robocop 2 Türkçe Dublaj izle
8.249

Robocop 2 izle, Robocop 2 hd izle, Robocop 2 türkçe dublaj izle, Robocop 2 full izle, 1990 – ABD yapımı Irvin Kershner’in yönetmenliğini yaptığı serinin ikinci bölümünde ise Peter Weller, John Glover, Mark Rolston ve Belinda Bauer başrollerini paylaşmaktadır. Kahramanımız tekrar iş başında bu seride ise Kane nükleer silah üretimi yapan milletin korkulu rüyası haline gelen bir çete lideridir. Kane ve ortakları şehiri birer birer yok etmek için en iyi silahları yapmaktadır. Bu durum Robocop’u rahatsız edecek seviyededir. Kahramanımız bu suç liderini durdurmak için amansız bir kovalamacaya girer.

1 yorum yapılmış "Robocop 2 Türkçe Dublaj izle"
  1. Tolga 8 Ekim 2014, 00:10

    Film, senaryo itibariyle ilgi çekici bir film. Çok daha güçlü bir oyuncu kadrosuyla ve daha hareketli sahneleri ile daha mükemmel film çıkardı ortaya.

Benzer Filmler