Resident Evil Damnation Türkçe Dublaj izle

15-04-2014
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Resident Evil Damnation Türkçe Dublaj izle
10.398

Resident Evil: Damnation izle, Resident Evil: Damnation full izle, Resident Evil: Damnation türkçe dublaj izle, Resident Evil: Damnation hd izle, 2012 – Japonya yapımı Animasyon türündeki filmin yönetmenliğini Makoto Kamiya üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda ise Courtenay Taylor, Carolyn Lawrence ve Robin Sachs gibi aktörler başrollerini paylaşmıştır. İnternette oynanan oyunların devam niteliğinde olan Resident Evil Damnation aksiyon ve animasyon türündeki bir filmi ile karşınızda.

1 yorum yapılmış "Resident Evil Damnation Türkçe Dublaj izle"
  1. Waffen SS 11 Nisan 2015, 15:52

    Bir animasyon filme göre % 100 gerçekçi olmuş. Mükemmel bir aksiyon ve final. Oyunun serisini oynadıysanız bu filmi kaçırmayın derim. Japonlar bu konuda kesinlikle usta. Sanki animasyon değil de normal film izliyormuş gibi oldum. Fizik olayını inanılmaz gerçekçi şekilde işlemişler. Bu arada ilk kez bir animason filmde öldürme sahneleri izledim. Demek ki neymiş, Call of Duty 4 için film planı yapan şirket, oyunda zaten yeteri kadar şiddet var , bir de filme yansıtırsak dünyanın tepkisini çekeriz dediği halde görüyoruz ki Resident Evil oyununun konusu belli olduğu halde filmede dökebilmişler. Bu iş şiddete bakmaz, konuyu ne kadar gerçekçi işleyebildiğine bakar dostum… filmi izlemeyi düşünenler varsa şu kadarını söyliyim, patlatın mısırınızı alın, açın kolanızı uzanın koltuğunuza ve filmin keyfini çıkarın…

Benzer Filmler