Prey for Death Türkçe Altyazılı izle

04-07-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Prey for Death Türkçe Altyazılı izle
5.390

Prey for Death izle, Prey for Death türkçe dublaj izle, Prey for Death full izle, Prey for Death 720p izle, Prey for Death hd izle, 2015 – ABD yapımı Western tarzındaki filmde Rene Perez yönetmenlik koltuğunda otururken, oyuncu kadrosunda yıldız aktörlere yer vermektedir. 2 Mart 2015 tarihinde türkiyede vizyona giren filmde Emerson; muazzam varlığını dünyayı dolaşmak ve avlanmak için kullanır. Ancak hayvanları değil, savaşçıları avlamaktadır. Connor Trinneer, Nadia Lanfranconi ve Robert Koroluck’un başrollerini paylaştığı filmi www.fullhdfilmizlesene5.net keyifle sunar.

1 yorum yapılmış "Prey for Death Türkçe Altyazılı izle"
  1. alidesidero 5 Ağustos 2017, 04:52

    zaman kaybı taklit eswod düzeyini yakalayamamışlar…filimdeki kopukluklar bizim eski türk filimlerin den kötü mesala yaşlı avcının 70 yaşında tecrübe kazanmaktan bahsetmesi gibi ormanda kızla dostlukları gibi 6 patların kostüm gibi kullanılması ve daha birçok .ben tekrar tekrar dolar üçlemesini tercih ediyorum.ama emek için saygılarımı sunuyorum.

Benzer Filmler