Yarım Kilo Et – Pound of Flesh Türkçe Dublaj izle

05-08-2015
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Yarım Kilo Et – Pound of Flesh Türkçe Dublaj izle
11.176

Pound of Flesh izle, Yarım Kilo Et 720p izle, Pound of Flesh türkçe dublaj izle, Pound of Flesh hd izle, Yarım Kilo Et türkçe dublaj full hd izle, Pound of Flesh full izle, 2015 – Kanada yapımı aksiyon severlere usta aktör Jean-Claude Van Damme başrollerde izleyicileri karşısına çıkıyor. Ernie Barbarash yönetmenliğindeki filmde ise Deacon hasta olan yeğenine böbreğini bağışlamak için Çin’e gider. Ameliyattan önceki gün çok sarhoş olur ve sabah uyandığında böbreğinin organ mafyası tarafından çalındığını farkeder. Hem yeğeni, hem de kan kaybetmekte olan kendisi için zaman daralırken Deacon, böbreğini çalanları bulup intikam almak istemektedir. Jean-Claude Van Damme, Darren Shahlavi ve Kristopher Van Varenberg’in başrollerini paylaştığı Yarım Kilo Et filmini tek parça izleme seçeneği ile keyifle sunar.

2 yorum yayınlandı: "Yarım Kilo Et – Pound of Flesh Türkçe Dublaj izle"
  1. cengiz 18 Ağustos 2015, 01:53

    Çok güzel,aksiyon dram dahası hayatın ta kendisi,beni ağlattı o şekil yani,admin kardeşim teşekkürler bizim izlememize yardımcı olduğun için.

  2. murat 26 Mart 2017, 23:59

    van damme varsa aksiyon da vardır

Benzer Filmler