Pasifik Savaşı 1 Türkçe Dublaj izle

04-06-2014
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Pasifik Savaşı 1 Türkçe Dublaj izle
14.768

Pasifik Savaşı izle, Pasifik Savaşı hd izle, Pasifik Savaşı türkçe dublaj izle, Pasifik Savaşı full izle, 2013 – ABD yapımı olan filmin yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlenmiştir. Başrollerini ise Charlie Hunnam, Idris Elba ve Rinko Kikuchi’nin paylaştığı aksiyon ve macera türündeki filmin konusu ise Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Fakat istedikleri gibi savaş gitmemesi üzerine yenilme eşiğine kadar gelmiştir, tek çareleri ise eski pilot Hunnam ve yardımcıdır. İnsanoğlunu bu tehlikeli sorunlardan kurtarmayı başarabilecekmi?

1 yorum yapılmış "Pasifik Savaşı 1 Türkçe Dublaj izle"
  1. angara06 14 Temmuz 2014, 01:20

    yemin ederim transformers bu filmin yanında halt etmiş 6.4 puan çok az 8.2 lik film ben böyle bilim kurgu sörmedim süper ve akılda kalıcı .15 kez izlemişimdir o kadar diyom..

Benzer Filmler