Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle

15-02-2019
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle
4.202

Overlord Operasyonu izle, Overlord Operasyonu türkçe dublaj izle, Overlord Operasyonu full izle, Overlord Operasyonu hd izle, Julius Avery yönetmenliğindeki film 2018 yılında gösterime girmiştir. Overlord filmi Amerikan yapımı olup konusu şöyle; 2. Dünya Savaşı’nın gidişatını değiştirecek Normandiya Çıkarması’na saatler kala Amerikan paraşütçü askerlerden oluşan bir ekip, saldırının başarısı için hayati önem taşıyan bir görevi yürütmek üzere Nazi işgali altındaki Fransa’ya indirilir. Fakat askerler hedeflerine yaklaşırken gizemli bir Nazi laboratuvarında dünyada benzeri olmayan düşmanlarla karşı karşıya gelir. Aksiyon ve korku dolu dakikalara hazır olun.

1 yorum yapılmış "Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj izle"
  1. izleyici 8 Haziran 2019, 16:35

    güzel ve ilginç bir yapıt izlemeye değer herzaman olduğu gibi kendini dünyanın jandarması sanan amerikalılar fransayı kurtardı 🙂

Benzer Filmler