Ölüm Emri Türkçe Dublaj izle

16-06-2016
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Ölüm Emri Türkçe Dublaj izle
7.997

Ölüm Emri izle, Ölüm Emri full izle, Ölüm Emri hd izle, Ölüm Emri türkçe dublaj izle, Eye in the Sky, İstihbarat komutanı olan Albay Powell, bir grup tehlikeli teroristi bulunduğu karargahtan kaçırmak için gizli yürütülen operasyonu yürütmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda “ele geçirme” değil “öldürme” operasyonuna dönüşür. Nevada’daki merkezden Amerikan insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır. 2015 – İngiltere yapımı olan savaş ve tarih türündeki filmi Gavin Hood yönetirken başrollerinde ise Aaron Paul, Alan Rickman ve Helen Mirren gibi isimler yer almaktadır. www.fullhdfilmizlesene5.net keyifle sunar.

2 yorum yayınlandı: "Ölüm Emri Türkçe Dublaj izle"
  1. turan 16 Haziran 2016, 18:45

    gencler film o kadar iyi değil. aldıgı puanı hak etmiyor. izlenilebilir ama beklentiniz cok yüksek olmasın

  2. İlhan Göksuyu 15 Ekim 2017, 18:06

    Afrika’da intihar bombacısı bir terörist gurubun insansız bir hava aracı tarafından yok edilmesi esnasında küçük bir kızın hayatını kurtarmak için yapılan tartışmaları konu alan bir film. Hiçbir heyecenı olmayan basit bir senaryosu var. Beğenmedim, kötü bir film.

Benzer Filmler