Nuremberg Mahkemesi Türkçe Dublaj izle

20-09-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Nuremberg Mahkemesi Türkçe Dublaj izle
30.990

Nuremberg Mahkemesi izle, Nuremberg Mahkemesi türkçe dublaj izle, Judgment At Nuremberg 720p izle, 1961 yapımı olan Judgment at Nuremberg filmi Amerikada çekimleri başlamış ve gösterime 1962 yılında girmiştir. Dram, tarih ve savaş türündeki film IMDB puanı olarak 8.2 alarak en iyi kaliteli filmler arasında yerini almıştır. Filmin yönetmenliğini ise Stanley Kramer üstlenmektedir. Filmin 2 Oscar, 15 ödül ve 21 adaylığı bulunmaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna bakacak olursak; Spencer Tracy, Burt Lancaster, Richard Widmark, Marlene Dietrich ve Maximilian Schell gibi isimleri görmekteyiz. Filmin senaristliğini ise Abby Mann ve Montgomery Clift üstlenmiştir. Filmin konusunda ise Nuremberg Mahkemeleri, 1. Dünya Savaşı’ndan sonra Nazilere açılan davaları kapsamaktadır. Suç işledikleri gerekçesiyle kimisi mahkum edildi kimisi idam edildi. Online sinema izleme sitemiz sunar.

3 yorum yayınlandı: "Nuremberg Mahkemesi Türkçe Dublaj izle"
  1. ibo 6 Ekim 2014, 17:38

    harika bayıldım. ne varsa eski filmlerde var.

  2. Mehmet Kutlar 30 Ekim 2016, 12:39

    Reklamları aşmayı başarırsam izleyeceğim inşallah

  3. sait nadir güven 25 Aralık 2016, 17:09

    23 aralıkta D-SMART Tv. da moviesmart ta izledim. çok beğendim.. Bu günkü Anayasa değişikliği çalışmaları ile irtibatlandırdım. Savcının gayretleri doğru, SAVUNMA AVUKATI GÖREVİNE UYGUN HAREKET EDİYOR SANIK LAR SUÇU KABULLENMİYOR YALNIZ BAKAN YANİ EN SON MİLLETİ VATANI UĞRUNA SUÇLAMALARI DOĞRULUYOR. AVUKAT ŞAŞIRIYOR (bU ARA DUYGUSAL LIK YAŞANIYOR) VE başlangıçta hitlere karşı tavır koymayan tüm devletlerin başkanlarınında suçlu olması gereğini vurguluyor. Neticede sanıklar ömür boyu hapis cezası alıyor. Son BAKAN YANİ ile Hakimin hapishane konuşmasını tam anlayamadım. BU FİLMİ MİLLETVEKİLLERİNE ÖNERDİM ARKADAŞLARLA TEKRAR İZLEMEK İSTİYORUZ AMA tv moviesmart proğramını öğrenemedik. Yardımcı olunması arzumuzdur. S. NADİR Güven 25.12 2016

Benzer Filmler