Nefes Vatan Sağolsun izle

15-04-2014
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Nefes Vatan Sağolsun izle
27.569

Nefes Vatan Sağolsun izle, Nefes Vatan Sağolsun 720p izle, Nefes Vatan Sağolsun full izle, Nefes Vatan Sağolsun hd izle, 2009 – Türkiye yapımı olan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Levent Semerci üstlenmiş olup, oyuncu kadrosunda ise Mete Horozoğlu, Gökçe Özyol ve Birce Akalay gibi oyuncular başrollerini paylaşmıştır. Sınır ötesi operasyonun başlamasıyla, telsiz röle istasyonunun bulunduğu Karabal Jandarma Karakolu’nun önemi daha da artmıştır. Çünkü operasyona katılan birliklerin haberleşmesi artık bu röle istasyonu ile sağlanacaktır. Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki Komando Tugayı’nda görevli Yüzbaşı ve emrindeki askerler, tipi ve karla mücadele ederek iki gün süren intikalin ardından karakola ulaşırlar. Karakolu korumak için sonuna kadar mücadele etmektedirler.

1 yorum yapılmış "Nefes Vatan Sağolsun izle"
  1. selahattin 3 Ekim 2019, 02:36

    92-93 te doğuda askerdim filimin yönetmeni ne yapmaya çalışmış anlamadım kışın intikalde beyaz giyinilir bu bir intikal esnasında iki asker arası en az 50 metre olur bu iki öyle kabak gibi ortalarda gezilmez hiç mi bir asker bulamamış filimin çekimlerinde yönetmenin götü yiyorsa o zamanki askerin ne şartlarda savaştığını anlatan filim yapsaydı bir karakol baskınına gittik sadece SİVASLI bir asker sayesinde girememişlerdi tam 5 tane roket atmışlar karakol delik deşik ama bir tane yaralı bile yok birde komutanı neden öldürtüyorsun geri zekalı pkk piçleri kazanmış gibi gösteriyorsun birde çatıışma esnasında bizim askerimiz öyle salak işler yapmaz daha iyi filim çekin yabancılar kaybettikleri savaşları bile kazanmış gibi filim yapıyorlar yönetmen biraz filim izle sonra filim çek.

Benzer Filmler