Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkçe Dublaj izle

21-09-2016
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkçe Dublaj izle
5.802

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV izle, Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV türkçe dublaj izle, Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV full izle, Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV hd izle, sihirli kristallere sahip olan gezegende zaman sonra kristaller ortadan yokolmuştur. Sadece Lucis ulusu, kristalini saklamayı başarmıştır. Bu kristalin gücü sayesinde işgalcilerden kendilerini korumayı başarmışlardır. Ancak son yıllarda müthiş bir silahlı güç oluşturan ve yayılmacı politikalar güden Niflheim, diğer ülkeleri teker teker topraklarına katmış ve gözlerini Lucis’e doğru dikmektedir. 2016 – Japonya ve ABD ortak yapımı olan filmi Takeshi Nozue gibi yönetmen üstlenirken filmin başrollerini ise Aaron Paul, Lena Headey ve Sean Bean gibi aktörler paylaşmaktadır.

2 yorum yayınlandı: "Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkçe Dublaj izle"
  1. filmci 9 Kasım 2016, 22:01

    O kadar uğraşıp para harcayıp yapmışsın, ama sonu olmamış hacı; devamı olsun diye bir anda kesmişsin. bu yüzden 7.3’te kalmışsın, 7.5 ve üstü alabilecekken.

  2. filmci 9 Kasım 2016, 22:04

    Ayrıca çarpışmalarda taraflar anlaşılmıyor kim kimdir, hangi makine bizimkidir, aksiyonu bol bi sahnede bu belirsizlik olmamış.

Benzer Filmler