Jurassic Park 4 Türkçe Dublaj izle

11-10-2015
14
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Jurassic Park 4 Türkçe Dublaj izle
24.890

Jurassic World izle, Jurassic World türkçe dublaj izle, Jurassic World full izle, Jurassic World hd izle, türkçe altyazılı izle, tek parça izle, Jurassic World 720p izle, 2015 – ABD yapımı filmde ise aksiyon ve gerilim dolu dakikalar sizi bekliyor. Colin Trevorrow yönetmenliğindeki filmi kısaca sizlere aktaralım. John Hammond’ın başarısızlıkla sonuçlanan Jurassic Park denemesinin üzerinden tam 22 yıl geçmiştir. Nublar Adası’nda bu kez tam kapasiteyle çalışan, Hammond’ın hayal ettiği gibi bir dinozor tema parkı Jurassic World adıyla kurulmuştur. Ancak kuruluşunun üzerinden 10 yıl geçen parkta müşteri sayısı günden güne azalmaktadır. Parkı işleten şirketin hedeflerini tutturabilmesi için parkta yenilikler yapılır, yeni bir dinozor türü yaratılır. Yaratılan dinazor türü ise adayı ve adadakilere oldukça zorlu anlar yaşatmaya yetecektir. Katie McGrath, Bryce Dallas Howard, Omar Sy, Judy Greer ve Irfan Khan gibi aktörler başrollerde yerini alırken, Steven Spielberg filmin yapımcılığını üstlenmiştir. Jurassic World filmini keyifle izleyebilirsiniz.

2 yorum yayınlandı: "Jurassic Park 4 Türkçe Dublaj izle"
  1. sedat 16 Haziran 2015, 02:34

    film güzel ama 1 sinema çekimi 2 madem sinema çekimi yapıyorsunuz biraz izleyinde parlaklık katın gündüz vakti çekilen fimi karanlık gösteriyor…

  2. asthi 11 Nisan 2016, 14:32

    harika bir film korku dolu dakikalar var.

Benzer Filmler