İntihar Timi Gerçek Kötüler Türkçe Dublaj izle

27-10-2016
23
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
İntihar Timi Gerçek Kötüler Türkçe Dublaj izle
31.106

İntihar Timi Gerçek Kötüler izle, İntihar Timi Gerçek Kötüler türkçe dublaj izle, İntihar Timi Gerçek Kötüler full izle, İntihar Timi Gerçek Kötüler hd izle, ARGUS ismindeki gizli istihbarat servisi Waller’in önderliğinde yönetilmektedir. Mücadele ettiği gizemli bir örgütlenmeyi yenebilmenin tek yolunun hapiste tuttukları tehlikeli suçlulardan bir ekip kurmaktan geçtiğine karar vererek İntihar Timi’ni oluşturur. Belli başlı kurallar çerçevesinde yapılan emirleri uygulamak durumunda kalırlar. Suicide Squad filmi 2016 yılında vizyona girmesi ile birlikte ses getirmektedir. David Ayer’in yönetmenliğini yaptığı filmi Will Smith, Jared Leto ve Margot Robbie gibi ünlü oscar ödüllü aktörler paylaşmıştır. Amerika’da gösterime giren filmi keyifle izleyebilirsiniz.

3 yorum yayınlandı: "İntihar Timi Gerçek Kötüler Türkçe Dublaj izle"
  1. ankaralı 26 Aralık 2016, 20:54

    on numara beş yıldız kesinlikle tavsiye

  2. Filmci 5 Şubat 2017, 01:58

    Zaman kaybi 7 yas alti filmi. Cok sacma

  3. DC COMİCS FAN 1 Eylül 2017, 23:04

    Filmin konusu kötü ama film çok kısa bir sürede yapıldı bunu unutmasak müthiş bir film ama dediğim gibi konusu güzel değil biraz daha farklı bir konu bula bilirlerdi

Benzer Filmler