İklimler izle

22-04-2017
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
İklimler izle
9.139

İklimler izle, İklimler 720p izle, İklimler full izle, İklimler hd izle, Nuri Bilge Ceylan yönetmenliğindeki 2006 yılında gösterime giren iklimler filminde insanlar basit nedenlerle hem mutlu hemde mutsuz olabilecek şekilde yartılmış. Bir yandan da basit bir şekilde doğmaları ve ölümleri gibi İsa ve Bahar, ruhlarının sürekli değişen iklimlerinde artık kendilerine ait olmayan bir mutluluğun peşinde sürüklenen iki yalnız ruhtur. Drama türündeki filmde ise Nuri Bilge Ceylan, Ufuk Bayraktar ve Ebru Ceylan gibi isimler başrollerde yer almaktadır.

1 yorum yapılmış "İklimler izle"
  1. Muhammed 22 Aralık 2018, 04:44

    “Ticari bir film niye başarıya ulaşır? Çünkü seyirciyi rahatsız etmez. Seyirci filme hangi karanlıkta girmişse, aynı karanlıkta çıkıp gider. Bu filmlere giden insanlar rahatsız olmak istemezler, sorumluluk istemezler, uykuda kalmak isterler”.. F.Fellini..

Benzer Filmler