İftarlık Gazoz izle

02-05-2017
9
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
İftarlık Gazoz izle
30.131

İftarlık Gazoz izle, İftarlık Gazoz 720p izle, İftarlık Gazoz full izle, İftarlık Gazoz hd izle, Adem 1970’li yıllarda Ege kasabasında hayatını sürdürmektedir. İlkokulu yeni bitirmenin keyfi ile bir yandan ailesine destek olup çalışmak istemektedir. Gazozcu Cibar Kemal Usta’nın çırağı olur. Ramazan ayı gelmiştir ve Adem bir yandan çalışırken oruç tutmaya niyetlenir. Ancak alışkın olmadığı için çalışırken oldukça zorluk çekecektir. 2016 yılında gösterime giren Yüksel Aksu’un yönetmenliğini yaptığı Cem Yılmaz, Ümmü Putgül ve Okan Avcı’nın başrollerini paylaştığı filmi keyifle izleyebilirsiniz.

5 yorum yayınlandı: "İftarlık Gazoz izle"
 1. hüso 1 Eylül 2017, 11:08

  kominist ataist filmi beş para etmez

 2. alpertunga 21 Aralık 2017, 14:37

  ülkemizin bir zamanlar hoşgörü,tahammül ve farklılığı rahatça içinde barındırdığı,farklılıklarımıza rağmen birbirimizin alanına müdahele etmediğimiz mutlu güzel günlerde geçirmiş olduğumuzu gözler önüne seren film.

 3. can 23 Şubat 2018, 04:21

  KOMİNİST VE ATEİST DİYEN ARKADAŞ 4 4LÜK MÜSLÜMAN SIN DİMİ SEN? SİYASETİN DEVRİMİN KOMİNİZMİN ANLAMINI BİLMEYEN BOŞ BEŞ PARA ETMEYEN ARKADAŞ SENİ ORUÇ TUTARKEN KÜFÜR EKSİK ETMEYEN FİLMİ ANLAMAMIŞ BOŞ BEYİNLİ GERİ KAFALI SENİ BİRAZ ÖĞRENDE GEL ANLADA GEL.

 4. tuğçe 10 Ocak 2019, 20:48

  ağlaya ağlaya bitirdim…

 5. volkanca 11 Ocak 2019, 21:34

  film kurfusal olarak zayıf senaryo olarak çok hızlı geçişleri var.
  dönem filmi gibi çekilmek istensede yine devlet mekanizmasına dokunduruyor bu yönüyle gereksiz bir durumu var filmin film sadece sonunda ağlatmak için ve devlet mekanizmasına olumsuz bir gönderi olsun diye yapılmış. yoksa ahım bir film değil, açlık orucunda ölmenini aslında bir amacı olduğunu belirtmek istemiş ama ,,,,,,
  şunu unutmuş nice genç beyinlerin aslında yanlış bilinçlendirme ile yok olduğunu da göstermiş..
  doğru eğitim doğru bilgi bilinç doğru hak arama yöntemlerini getirir bu filmde olduğu gibi açlıktan ölmeye gerek yoktur.

Benzer Filmler