İbn-i Sina Hekim Türkçe Dublaj izle

10-02-2015
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
İbn-i Sina Hekim Türkçe Dublaj izle
8.432

Hekim: İbn-i Sina izle, Hekim: İbn-i Sina türkçe dublaj izle, Hekim: İbn-i Sina full izle, Hekim: İbn-i Sina hd izle, 2013 – Almanya yapımı The Physician filminde ise Philipp Stölzl yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır. Başrollerini Olivier Martinez, Stellan Skarsgård ve Tom Payne gibi aktörler üstlenirken filmde kücük yaştaki Rob bir gün karşılaştığı bir cerrahtan etkilenerek İran’a, tıp öğrenmeye gitmeye karar verir. Hristiyanların kabul edilmediği bu bölgede İbn-i Sina’dan eğitim alabilmek için Yahudi gibi davranmak durumundadır. Aksine bu eğitimi almasıda zorlaşacaktır.

1 yorum yapılmış "İbn-i Sina Hekim Türkçe Dublaj izle"
  1. Rafet Yaşar 23 Mart 2015, 05:56

    Film Müslümanları Selçukluyu karalayıp İran Şahini yücelten ettik, İbni sinayıda küçük düşüren Bir film.Eğer bunlar Doğru sekılde yapılsaydı Bir başyapıt olabilirdi.İzleme Konusuna sız karar verin.Gerçekler çarpıtılmış.

Benzer Filmler