Hesaplaşma – The Accountant 2016 Türkçe Dublaj izle

28-01-2017
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Hesaplaşma – The Accountant 2016 Türkçe Dublaj izle
4.060

Hesaplaşma – The Accountant izle, Hesaplaşma The Accountant türkçe dublaj izle, Hesaplaşma – The Accountant full izle, Hesaplaşma hd izle, Wolff küçüklüğünden bu yana zekası ile milleti kendine hayran bırakmıştır. Küçüklüğünde otizm tanısı konmuş bir matematik dahisidir. Görünürde sıradan bir mali müşavirdir, ancak arka planda büyük suç teşkilatları için muhasebecilik yapmaktadır. Raymond onun peşine düşünce başka bir muhasebeci ile yüzleşip gerçekleri ortaya çıkarmak istemektedir. Gavin O’Connor yönetmenliğindeki aksiyon tarzındaki filmi Ben Affleck, Anna Kendrick ve J.K. Simmons gibi isimler filmin başrollerini yaparken film 2010 yılında sinemada yerini almıştır. Amerika yapımı filmi www.fullhdfilmizlesene5.net tek part izleme keyfi ile sunar.

2 yorum yayınlandı: "Hesaplaşma – The Accountant 2016 Türkçe Dublaj izle"
  1. zehra yay 10 Şubat 2017, 20:20

    film çok güzel, ücretsiz seyrettirmeniz de … tesekkürler
    otistik çocukların iyi bir eğitim almakla evde atıl yaşamak zorunda olmayacağının da kanıtı.

  2. Tolon erdener 28 Mart 2017, 23:55

    Sayenizde çok güzel bir film seyrettim.çok teşekkür ederim,devamlı film seyreden biri olarak bundan sonra devamlı sitenizi tercih edeceğim…

Benzer Filmler