Halo 4 Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle

23-10-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Halo 4 Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle
9.403

Halo 4 Şafağa Kadar Hücum izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum türkçe dublaj izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum full izle, Halo 4 Şafağa Kadar Hücum hd izle, 2012 – ABD yapımı olan bilim kurgu ve aksiyon türündeki Martin Scorsese ve Stewart Hendler yönetmenliğindeki Halo 4: Forward Unto Dawn filmi ile karşınızdayız. Askeri öğrenci insan isyancılarıan karşı savaşmak için eğitim görmektedirler. Thomas ise yetenekleri ve savaş ile ilgili düşüncelerinden süphe duymaya başlar. Gezegenleri bilinmeyen bir uzaylı ırkı tarafından saldırıya uğramaktadır. Thomas ve arkadaşları bu savaşın üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Anna Popplewell, Daniel Cudmore ve Ayelet Zurer’in başrollerini paylaştığı filmi partlı izleme seçenekleri ile www.fullhdfilmizlesene5.net sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum yayınlandı: "Halo 4 Şafağa Kadar Hücum Türkçe Dublaj izle"
  1. recep 23 Ekim 2014, 18:57

    3d animasyon olan yerler yeterince net değildi çok fazla aksiyonda yoktu bana göre yinede hiçbir şey izlememekten iyidir.

  2. barış 24 Ekim 2014, 11:17

    ancak eh işte diyebiliyorum filmin yarısı boşa gitmiş efekt yok .

Benzer Filmler