Gergedan Mevsimi izle

14-08-2017
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Gergedan Mevsimi izle
11.720

Gergedan Mevsimi izle, Gergedan Mevsimi 720p izle, Gergedan Mevsimi full izle, Gergedan Mevsimi hd izle, 2012 yılında vizyona giren drama türündeki filmde ise Sahel ismindeki İrannlı şair otuz yıllık düşünce mahkumiyetini tamamlayarak hapisten çıkar. Ailesi, onun öldüğünü düşünmektedir ve yıllar sonra İstanbul’a taşınmışlardır. Sahel, onları bulabilmek için Türkiye’ye gelme kararı alır. Eşine olan aşkı yıllar sonra onları tekrar bulabilmek için yeterli olacak mıdır? Bahman Ghobadi yönetmenliğini üstlenirken filmde ise Beren Saat, Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin Erdoğan başrollerde. İyi seyirler dileriz.

3 yorum yayınlandı: "Gergedan Mevsimi izle"
  1. noir 5 Şubat 2018, 19:07

    çok güzel türkçe dublajmış,film baştan sona farsça ne altyazı var ne dublaj,insanalrı kandırmayın.

  2. Tutku GÜNKUT ONAT 12 Şubat 2018, 01:16

    bu filmi izleyebilmek için iki gündür Türkçe dublaj ya da alt yazı seçeneği ile arıyorum, ancak ne yazıkki bulamadığım ve orjinal dili de bilmediğimden izlemekten vazgeçmek zorunda kaldım…Umarım bu yorumum dikkate alınır ve Türkçe alt yazılı şekilde yayınlarsınız…

  3. Kader 19 Mart 2018, 13:50

    Sonda çalan müziğin adı nedir cevap atarmısınz

Benzer Filmler