Geliş Türkçe Dublaj izle

28-02-2017
5
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Geliş Türkçe Dublaj izle
8.965

Geliş izle, Geliş türkçe dublaj izle, Geliş full izle, Geliş hd izle, Amerika yapımı film gösterime girmesi ile bir yandan bilim kurgu tarzında olup IMDb puanı olarak 8.1 puan alara 2016 yılına damgasını vurmuştur. İzleyicileri tarafından tam not almaktadır. Üniversitede ders veren Banks, ders esnasında ABD’ye gizemli bir uzay aracının indiğini öğrenir. Dünyanın farklı ülkelerine, toplam 12 yere bu uzay araçları inmiştir. Amerikan Ordusu’ndan Albay, uzaylılardan alınan ses kayıtlarının çevrilmesi için Banks’ten yardım istemektedir. Yardımına göre bazı şeyleri önlemeyi başarabilecekmi. Yönetmenliğini Denis Villeneuve’in yaptığı filmde oscar ödüllü aktörlerden Amy Adams, Jeremy Renner ve Forest Whitaker gibi isimler yer almaktadır. Diğer adı ise filmin Arrival’dir. Tek kalite seçenekleri ile seyredebilirsiniz.

3 yorum yayınlandı: "Geliş Türkçe Dublaj izle"
  1. Tülin Çelik 4 Nisan 2017, 21:58

    Sonundan bir şey anlamadım ama film akıcı ve etkileyiciydi izlenmeye değer bir film.

  2. Tülin Çelik 4 Nisan 2017, 21:59

    Sonu böyle bitmeseydi çok daha güzel olurdu güzel filmdi çok beğendim.

  3. İrfan Taşyenen 10 Haziran 2017, 14:30

    Uzaylılar hayvani görünüşlü olsalar da onlar dosttur.Farklı zaman eğrisi yada boyutu içinde yaşamış olmaları onları Dünya’nın geleceğini bilme, zaman yolculuğu yaparak devlet başkanlarını uyarma ve insanlığın teknolojik gelişimine katkıda bulunmayı amaçladıkları anafikri verilmek istenmiş.

Benzer Filmler