Gazap Üzümleri Türkçe Dublaj izle

23-09-2015
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Gazap Üzümleri Türkçe Dublaj izle
50.673

Gazap Üzümleri izle, Gazap Üzümleri türkçe dublaj izle, Gazap Üzümleri hd izle, Gazap Üzümleri full izle, The Grapes Of Wrath 720p hd izle, John Ford yönetmenliğinde 1940 yılında çekimleri Amerikada tamamlanmış olup, vizyona haziran ayında girmiştir. Filmin orjinal ismi The Grapes of Wrath’dir. Oyuncu kadrosuna bakacak olursak; Henry Fonda, Jane Darwell ve John Carradine gibi aktörleri görebilmekteyiz. IMDB listesinde ise 8.2 puanla en iyi filmler arasında yerini almış dramatik türündeki film izleyicileri tarafından büyük bir beğeni ile izlenmiştir. Filmin 2 oscar adaylığı bulunmaktadır. Gazap Üzümleri filminde ise Tom Joad adam öldürme suçundan girdiği hapishaneden cezasını tamamlayıp henüz çıkmıştır ve otostop yaparak Oklahoma’daki ailesinin çiftliğine doğru gitmektedir. Yolda önceden tanıdığı Casy’e rastlar. Casy aynı zamanda Tom’u vaftiz eden din adamıdır ancak inancını kaybettiği için vaizliği bırakmak durumunda kalır. www.fullhdfilmizlesene5.net film izleme sitemiz keyifle sunar.

3 yorum yayınlandı: "Gazap Üzümleri Türkçe Dublaj izle"
  1. anonim 6 Aralık 2015, 16:33

    Kapitalizmin ne kadar aşşağlık bir düzen olduğunu anlatan mükemmel bir film

  2. m ali arış 25 Eylül 2016, 15:37

    şu anda dünyanın en zengin ve en üretici ülkesi olan katil ABD nin nasıl zenginleştiğini, dünya halklarını sömürmeden önce kendi halkına nasıl zulüm ettiğini , ama her şeye rağmen yaşamanın güzel olduğunu ve daha iyi yaşamak için mutlaka mücadele etmek gerktiğini anlatıyor. Sağol stenbeyk

  3. kahraman 18 Eylül 2017, 22:45

    güzel bir film ama tamamen komünizm propagandası yapmışlar Amerika da böyle bir film çekilmesi ve filmin klasikler arasında yer alması çok ilginç.

Benzer Filmler