Gandhi Türkçe Dublaj izle

03-10-2015
8
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Gandhi Türkçe Dublaj izle
41.236

Gandhi izle, Gandhi türkçe dublaj izle, Gandhi 720p izle, Gandhi full izle, Gandhi hd izle, 1982 İngiltere ve Hindistan ortak yapımı Gandhi filminin yönetmenliğini ise Richard Attenborough gibi başarı sağlamış isimlerden biri oturmaktadır. IMDB puanı 8.1 alarak en iyi top 250 film sıramasında yerini almış ve izleyicileri tarafından büyük bir beğeni ile tarih türündeki film tüm dünyada aynı gün gösterime girmiştir. Oldukca eski filmlerden biri olan Gandhi filminin başrol oyuncuları, Alyque Padamsee, Ben Kingsley ve Candice Bergen gibi isimlerden oluşmaktadır. Film 8 Oscar, 28 ödül ve 16 adaylığa layik görüşmüştür. Filmin konusu ise 20. yüzyılın ilk yarısında İngiliz sömürgesi altındaki Hindistan’da geçen biyografi tarzındaki filmi sunar.

2 yorum yayınlandı: "Gandhi Türkçe Dublaj izle"
  1. izleyici 25 Kasım 2015, 18:43

    neden hayatına kıyıyorlar ki NAMERTLER FESATLAR … (hep vardır). Filim çok güzel diyecek olsam., ama bir insanın acı dolu hayatı., Öyküsünün bir canlandırmasını yapmışlar… özgürlük için yapılmış nice sabır dolu bir savaş filmi… Bundan çıkartacağımız çok dersler vardır… Olmalı.

  2. SERDAR. 19 Ocak 2017, 22:27

    SENARYO TÜM DÜNYADA AYNI.BÖL,PARÇALA VE YUT.DİKKAT
    HEP AYNI TAKTİK NEDİR O? İNSANLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK.EMPERYALİZMİN VAZ GEÇİLMEZ YÖNTEMİDİR.DİN OLGUSU KULLANILARAK AYRIŞTIRMA VE ÇATIŞMA.FİLM ÇOK DERS VERİCİ NİTELİKTE.MUTLAKA İZLEMENİZİ ÖNERİRİM.TEŞEKKÜRLER.İYİ SEYİRLER.

Benzer Filmler