Entebbe’de 7 Gün Türkçe Dublaj izle

11-01-2019
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Entebbe’de 7 Gün Türkçe Dublaj izle
1.892

Entebbe’de 7 Gün izle, Entebbe’de 7 Gün türkçe dublaj izle, Entebbe’de 7 Gün full izle, Entebbe’de 7 Gün hd izle, 2018 – İngiltere yapımı olan drama ve gerilim türündeki 7 Days in Entebbe filminde ise 1976’da Tel Aviv’den kalkıp Atina üzerinden Paris’e gidecek Air France uçağı, ikisi Alman, ikisi Filistinli 4 kişi tarafından kaçırılarak Uganda’nın Entebbe şehrine indirilir. Uçakta çok sayıda İsrailli yolcu vardır ve militanların isteği, yolcuların hayatı karşılığında hapisteki Filistinli veya Filistin destekçisi 53 arkadaşlarının salıverilmesidir. İsrail hükumeti, yapılan görüşmelerin ardından çok tehlikeli bir operasyon gerçekleştirmeyi göze alır. José Padilha yönetmenliğindeki filmi keyifle sitemizden izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Entebbe’de 7 Gün Türkçe Dublaj izle"
  1. hamit oğuz 18 Nisan 2019, 23:09

    Bu film İsrail vahşetinin başlangıcı sayılır, bu gün neredeyse tüm filistini işgal ettiler ve vahşet artarak devam ediyor. ne yazık ki bunlar dünyanın gözü önünde oynanırken güya modern dünya üç maymunu oynuyor. filistin bitiyor.

Benzer Filmler