Dürüst Oyun Türkçe Dublaj izle

05-04-2016
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Dürüst Oyun Türkçe Dublaj izle
5.669

Dürüst Oyun izle, Dürüst Oyun full izle, Dürüst Oyun hd izle, Dürüst Oyun türkçe dublaj izle, Kate, iyi bir avukattır. Mahkemede çoğu vekillerin avukatlığını yapan Kate ibr çok kişiyide arkasına almıştır. Davada başka taraflar onun bu tutumunu beğenmedikleri için onu yok etmeyi planlarlar. Kate McQuean isminde ki avukatın kötü duruma düşeceğini ve tehditler aldığını öğrenen dedektif Max ise güzel avukatın en büyük koruyucusu olacaktır. Andrew Sipes’in yönetmenliğini yaptığı 1995 – ABD yapımı filmde ise heyecan dorukta. Salma Hayek, Cindy Crawford ve William Baldwin’in başrollerini paylaştığı suç türündeki filmi full hd film izleme sitemiz keyifle sunar.

1 yorum yapılmış "Dürüst Oyun Türkçe Dublaj izle"
  1. shit 8 Aralık 2018, 15:07

    Kahraman(!) Amerikan polisi Rus gizli servisinden ayrılmış mafyaya karşı. Gerilim ve aksiyonu bol bir film. İzlemenizi öneririm.

Benzer Filmler