Dünya Savaşı Z Türkçe Dublaj izle

17-09-2016
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Dünya Savaşı Z Türkçe Dublaj izle
22.539

Dünya Savaşı Z izle, Dünya Savaşı Z hd izle, Dünya Savaşı Z full izle, Dünya Savaşı Z türkçe dublaj izle, 2013 – ABD yapımı olan World War Z filminde ise Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, Çin’de ortaya çıkan bir virüs insanları yaşayan ölüler haline getirmektedir. İnsanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı izleyebilirsiniz.

3 yorum yayınlandı: "Dünya Savaşı Z Türkçe Dublaj izle"
  1. fatoş 15 Aralık 2014, 14:01

    harika bir film ötesi olamaz bayıldımm

  2. bekir dönertaş 7 Aralık 2016, 21:57

    filmin basında caddede izdiham varken karavanla oyle yolda kımse yokmus gıbı gıdılıyo brad pitt’ın karnına ucak kaasında demır saplanıyo ama hıc kan akmıyo ve brad pitt elbıssını gıyerken hıc yaralı degılmıus gıbı gıyıyo bubun dısında zombıler ses duyunca saldırıyola fakan ucaktakı zombı ucak kalktıktan coook sonra saldırdı ucak kalkmadan once saldırması gerekır………gıbı

  3. Girne 9 Ağustos 2018, 11:01

    Super bir film

Benzer Filmler