Devlet Kuşu Full izle

25-05-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Devlet Kuşu Full izle
7.764

Devlet Kuşu izle, Devlet Kuşu 720p izle, Devlet Kuşu full izle, Devlet Kuşu hd izle, 1980 – Türkiye yapımı olan Kemal Sunal filmlerinden devlet kuşu’nun yönetmenliğini Memduh Ün yönetmiş ve oyuncu kadrosunda ise Kemal Sunal, Bülent Kayabaş, Yadigar Ejder, Reha Yurdakul ve Serpil Çakmaklı gibi isimlere başrollük vermiştir. Mustafa yoksul bir ailenin çocuğudur. Gecekondu mahallesine gelen bir iş adamının kızı hülya mustafadan hoşlanmaya başlar. Mustafada yoksul olduğu için ailesini bu durumdan kurtarmak için zengin kızla evlenmeyi düşünmektedir.

1 yorum yapılmış "Devlet Kuşu Full izle"
  1. Ömer 11 Mayıs 2017, 23:11

    Allah rahmet eylesin çok çok büyük adam keşke cenazesine katılabilseydim keşke mutlu olmak için paraya pula makama şöhrete gerek yok insanı sev sevilirsin mutlu et mutlu olursun güldür gülersin bu bir sanattır ve bu sanattaki tek şart temiz olmak temiz kalpli olmak ne mutlu bu sanatı icra edebilene
    mekanı cennet olsun

Benzer Filmler