Cennetin Mucizeleri Türkçe Dublaj izle

01-08-2016
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Cennetin Mucizeleri Türkçe Dublaj izle
4.748

Cennetin Mucizeleri izle, Cennetin Mucizeleri full izle, Cennetin Mucizeleri hd izle, Cennetin Mucizeleri türkçe dublaj izle, Miracles from Heaven, Bir anne kızının hastalığı konusunda endişe duymaktadır. Kızını iyileştirmek için her türlü fedakarlığa katlanmaktadır. 2016 – ABD yapımı dramatik türündeki filmi usta yönetmen Patricia Riggen üstlenirken oyuncu kadrosunda Jennifer Garner, Queen Latifah ve Martin Henderson gibi isimler yer almaktadır.

1 yorum yapılmış "Cennetin Mucizeleri Türkçe Dublaj izle"
  1. kağan 27 Ağustos 2017, 00:48

    İnancın , duanın değerini basit bir dil ve akıcı zevkli bir sunumla anlatan hayatın ta içinden dogal ve çok güzel bir film. Olaya Hristiyanlık açısından değil de İman ve Duanın gücü açısından bakarak değenlendrirsek daha isabetli olur kanaatindeyim. Ayrıca bizimkiler inancın veya duanın gücünü anlatan böyle güzel bir film yaptı da biz mi izlemedik. “De ki ; Eğer Duanız olmasa Rabbinin katında ne ehemmiyetiniz var”Furkan Suresi77.Ayet Ne mutlu ki imanlıyız, Hamdolsun Müslümanız ….

Benzer Filmler