Büyük Felaket – Deepwater Horizon Türkçe Dublaj izle

09-10-2016
1
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Büyük Felaket – Deepwater Horizon Türkçe Dublaj izle
12.591

Deepwater Horizon: Büyük Felaket izle, Deepwater Horizon: Büyük Felaket türkçe dublaj izle, Deepwater Horizon: Büyük Felaket full izle, Deepwater Horizon: Büyük Felaket hd izle, Yaklaşık olarak 126 kişilik bir ekip Petrol sondaj kulesi Deepwater Horizon’da çalışmaktadır. Hepsi vardiyanın sonuna gelip bir an önce karaya çıkmayı ve kendilerini bekleyenlere kavuşmayı arzu etmektedir. Ancak akşam saatlerinde yaşanan şiddetli patlamalar, herkesi büyük bir şoka uğratır. Durduralamayan ve sonrasında günlerce sürecek yangından sağ kurtulabilmek için mücadele içersinde olurlar. 2016 – ABD yapımı olan aksiyon ve gerilim türündeki filmde ise Peter Berg filmin yönetmenliğini üstlenmiştir. Oyuncu kadrosuna göz atacak olursak; oscar ödüllü isimlerden Mark Wahlberg, Kate Hudson ve John Malkovich gibi kişiler yer almaktadır.

1 yorum yapılmış "Büyük Felaket – Deepwater Horizon Türkçe Dublaj izle"
  1. raşit 23 Aralık 2016, 22:48

    film berbat…Film, baştan sona kadar karanlığa gömülmüş…Sallanan bir kamera neyi gösterdiği bile bazen anlaşılmıyor… Başında filmin dramatik yapısına katkı vermeyen konuşmalar… Patlama noktasında bir sürü tutarsız sahneler… Karanlık, yapılan efektleri de boğmuş.Dublaj da berbat.Bu puanı nasıl almış anlayamadım.

Benzer Filmler