Beyaz Balina izle

11-07-2017
8
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Beyaz Balina izle
10.089

Beyaz Balina izle, Beyaz Balina 720p izle, Beyaz Balina full izle, Beyaz Balina hd izle, Ali anne ve babasını tamamen kaybettikten sonra büyük şehire dedesinin köyüne gider. Ali köy ortamınına alışık olmamasına rağmen köyün yaramaz çocuğu ilede pek iyi anlaşamaz. Fakat ilerde sıkı bir dost olmalarına yeter. Ali Vahap’a, annesi hayattayken okumaya başladığı ama bitiremediği “Moby Dick” romanından, devasa balinadan, Kaptan Ahab’dan bahseder. Fakat kitabı bulup sonunu öğrenmek köy yerinde çok kolay olmayacaktır. 2017 yılında gösterime giren A. Uygur Öztürk yönetmenliğindeki filmi keyifle izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Beyaz Balina izle"
  1. ERAY 19 Şubat 2018, 00:13

    ÇOK GÜZEL BİR RENK YAKALAMIŞLAR, OYUNCULAR PROFESYONELLERDEN GERİ KALMAYACAK OYUN SERGİLEMİŞLER. KEŞKE DAHA ÇOK SİNEMA FİLMİ HAVASI VERİLEBİLSE VE DRAMATİZE EDİLEBİLSEYMİŞ.

Benzer Filmler