Beter Böcek Türkçe Dublaj izle

08-10-2014
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Beter Böcek Türkçe Dublaj izle
11.720

Beter Böcek izle, Beter Böcek full izle, Beter Böcek hd izle, Beter Böcek türkçe dublaj izle, Tim Burton yönetmenliğindeki Winona Ryder, Alec Baldwin, Michael Keaton ve Geena Davis’in başrollerini paylaştığı Beetle Juice filminde ise oldukça mutlu olan çift geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybederler. Charles ve Delia, kız kardeşleriyle birlikte New York’a gelerek ölen çiftin evini satın almaları ile birlikte çift bu durumdan pekte memnun deildir. Birer hayalet olarak ortalıkta dolaşıp bu ev sahiplerini evden kovmaya çalışacaklardır. Bu durum onlar için oldukça zor geçse bilem Beter Böcek’ten yardım almak isteyeceklerdir.

1 yorum yapılmış "Beter Böcek Türkçe Dublaj izle"
  1. acelya 8 Ekim 2014, 13:00

    Zamanımızda izlediğimiz çizgi filmlerden esinlenerek filme uyarlanmış hali eski film olmasına rağmen bizlere cocukluğumuzu anlatmaktadır.

Benzer Filmler