Avcı’nın İntikamı Türkçe Dublaj izle

21-01-2018
0
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Avcı’nın İntikamı Türkçe Dublaj izle
3.376

Avcı’nın İntikamı izle, Avcı’nın İntikamı türkçe dublaj izle, Avcı’nın İntikamı full izle, Avcı’nın İntikamı hd izle, Lucas ismindeki kiralik seri katil son aldığı işte genç bir kızı öldürmeyi kabul etmiştir. Fakat Ella ailesini kaybetmiş ve yalnız biridir. Lucas onu öldürmekten vazgeçerek, ailesini öldürenlerin peşine düşmeyi tercih eder. Artık ikisinin de hayatı tehlikededir ve Ella’nın ailesini katledenleri adalete teslim etmek, tek kurtuluş yoludur. 2017 – ABD, İspanya ve Almanya ortak yapımı olan Jonathan Mostow yönetmenliğindeki aksiyon türündeki The Hunter’s Prayer filmini hd seçenekleri ile seyredebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Avcı’nın İntikamı Türkçe Dublaj izle"
  1. erdoğan 10 Mart 2018, 22:22

    admin ben bu filmi seyrettim emeğinize sağlık çok mükemmel bir filmdi rolde oynayanlarda aldığı parayı hak etmiştir herkesin izlemesini tavsiye ederim

Benzer Filmler