Açık Deniz 2 Türkçe Dublaj izle

06-01-2014
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Açık Deniz 2 Türkçe Dublaj izle
30.556

Açık Deniz 2 izle, Açık Deniz 2 full izle, Açık Deniz 2 türkçe dublaj izle, Açık Deniz 2 hd izle, Chris Kentis’in yönetmenliğindeki Open Water 2 serinin oyuncu kadrsounda ise Blanchard Ryan (Susan) ve Daniel Travis (Daniel) başrollerde görmekteyiz. Dramatik ve gerilim türündeki filmin konusunda ise Keyifli bir dalış sonrası yüzeye çıktıklarında tekneyi bulamazlar. Dalgınlık ve kalabalık grup yüzünden mürettebat sayım yaparken hata yapmış ve genç çifti denizde unutmuşlardır. Farkına vardıkları anda çifti aramaya başlamaktadırlar.

3 yorum yayınlandı: "Açık Deniz 2 Türkçe Dublaj izle"
  1. flora 12 Ağustos 2014, 04:16

    Bir kadın anneyse her zaman daha güçlüdür benim en fazla etkilendiğim o bebek oldu çok üzüldüm ama sonra kurtuldukları için çok sevindim bu film anlatıldığı kadar varmış hikayesi anafikri ve sürükleyişiyle yönetmenin gerçekten ellerine sağlık bu sadece bir film değil gerçek arkadaşlığın ne olduğunu fazla para hırsına kapılmamak gerektiğini ve umudunu her zaman koruman gerektiğini çok güzel anlatıyo

  2. emre 15 Kasım 2014, 18:25

    açık deniz 1 kadar güzel,izlenmesi gereken bir film

  3. deniz 16 Kasım 2014, 20:52

    harika bir film. çok beğenerek heyecanla izledim . sonunda kadınla bebeğe çok sevindim ..

Benzer Filmler