Acı Hasat Türkçe Dublaj izle

22-09-2017
2
Çalışmayan videolar için alternatif partları deneyebilirsiniz.Sorunlu videoları bizleri bildiriniz. En kısa zamanda güncellemesi yapılacaktır.Sitemizi en iyi Google Chrome kullanarak görüntüleyebilirsiniz.Film sitemiz ve film hakkındaki yorumlarınız önemlidir. Lütfen yorum yapınız.
Film Bilgileri
Acı Hasat Türkçe Dublaj izle
7.083

Acı Hasat izle, Acı Hasat türkçe dublaj izle, Acı Hasat hd izle, Acı Hasat full izle, Kanada yapımı olan Bitter Harvest filmini kısaca özetleyecek olursak; İkinci Dünya Savaşı sırasında Sovyetler Birliğinin korkunç toprak hırsı başta Ukrayna olmak üzere bir çok ülkeyi etkilemeye başlamıştır. Öyleki toprak bütünlüğünü koruyabilmek için bazen sevgi, şeref ve hayatta kalma mücadeleleri ikinci plana kadar düşmüştür. Özellikle Joseph Stalin’in yaptığı soykırımlar bir çok insanın ölümüyle sonuçlanmıştır. İsyankar bir aileden gelen Yuri karşıt görüşlere direnmek üzere çıktığında bu topraklar üzerinde Natalka ile tanışır. Aşk ve sevgi duygularını tadan Yuri savaşın ne kadar gereksiz olduğunu anlayacak ve bu sefer kendi ülkesine karşı sırtını dönecektir. 2016 yılında beyazperde’de izleyicileri ile buluşan filmi George Mendeluk yönetmiştir. Max Irons, Samantha Barks ve Terence Stamp gibi oyuncularda filmin başrollerini paylaşmaktadır.

1 yorum yapılmış "Acı Hasat Türkçe Dublaj izle"
  1. mehmet elibol 29 Ocak 2019, 00:02

    sovyet bolşevik fazizmini anlatan ödül almaya layık bir film.İnsanların neler yaşadıklarını anlamak açısından güzel bir film..

Benzer Filmler